True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Lose Control[Privat xD]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 EmptyMar Dec 13, 2011 2:47 am

Incepu sa rada vesela,ea se credea destul de in stare pentru a il face pe baiat sa ramana el gol pusca nu ea.Ii scose-se limba raspunzandui copilareste.
-Neenee nu ma deranjeaza chiar deloc,este mult mai interesant,pregateste-te si eu stiu sa joc,love.ii zambi cu un zambet foarte larg sarutandul scurt.
Stia ca o facea intruna insa chiar ii placea nu se putea opri nu era vina ei.Era cam prea fericita ca avea sa il vada pe baiat gol trebuia sa isi puna o dorinta era primul baiat pe care il vedea gol.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 EmptyMar Dec 13, 2011 4:37 pm

-Nu ma tem de provocari, le ador la fel de mult cum te ador si pe tine.
Chicoti amuzat in cele din urma, realizand ca devenise un mare romantic. Nu ca nu fusese si inainte ins anici chair asa. Ii placeau relatii de durata, asta era adevarat, insa nu prea se omorase cu ele inainte. Fetele fusesera sterse, fara personalitate si uneori enervante, si renuntase repede la ele. Insa acum, cu Victoria, situatia statea cu totul altfel.


Ultima editare efectuata de catre Deka Omagi in Mier Dec 14, 2011 12:41 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 EmptyMar Dec 13, 2011 10:03 pm

Chicoti la raspunsul baiatului zambindui pervers.
-Si eu te ador.
Nu mintea,era adevarat poate era prea brusc insa era foarte adevarat chiar il iubea,chiar il adora,chiar se indragostise de el si chiar vroia sa fie mereu cu el simti asta de cand il vazu langa ea in bar.Numai simtise niciodata asa ceva pentru cineva.Pur si simplu nu prea avea ea experienta cu baietii,uni ii cereau doar sa se culce cu ea,la altii nici nu se putea numi relatie deci asta era.Acum in cazul lui Deka chiar vroia o relatie de lunga durata care sa tina o vesnicie stia ca el o iubeste si ca nu ar ranio sau sa se foloseasca de ea,si ea il adora.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 EmptyMier Dec 14, 2011 12:44 am

Timpul trecea repede iar Deka ii soptea fetei cuvinte de dragoste si complimente tot timpul, pentru a-i dovedi cat de mult tinea la ea, ca nu se prefacea sau ceva in genul. Caruselul se opri intr-un final, lasandu-i pe cei doi sa coboare. Isi lua vesta inapoi pe el si o prinse pe fata de mana, coborand amandoi, Deka ajutand-o.
-Mergem la mine? Sau mai vrei in alte carusele?
Intreba privind-o pe fata zambitor.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 EmptyMier Dec 14, 2011 12:51 am

Timpul a trecut superb alaturi de el cu,complimente placere si momente extraordinare,Ii dovedea ca o iubeste insa si ea facea lafel.Caruselul se opri,baiatul o ajuta sa coboare luand-o de mana.Dupa care isi puse vesta pe el.
-Hmmm,e okey direct la tine?
Zise zambind dulce.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Lose Control[Privat xD]
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Devil's puppet(privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Bon Temps, Louisiana :: Merlotte's Bar and Grill-
Mergi direct la: