True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Lose Control[Privat xD]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:55 am

-Mmmm, interesant.
Spuse privind-o, simtindu-i caldura trupului ce-l acapara. Acum stia si ce specie era fata, o specie grozava avand in vedere ca ii oferise o asemenea frumusete si o calitate atat de mare. Oricum, ii intelesese aluzia, lucru ce-l facu sa-si duca bratul dupa mijlocul fetei, lipind-o complet de el.
-Cred ca imi va fi foarte frig in roata cea mare, cand vom ajunge la inaltimea aia. Atat de frig incat voi avea cu siguranta nevoie de tine.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 2:24 am

-Da stiu,nu ma va deranja deloc sa te incalzesc putin,mai mult.zise ranjind si clipind des.Chiar ca tu ce specie esti?Inger?Venit din cer special pentru mine?zise dulce
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 2:27 am

-Daca eu sunt ingerul tau scumpo, atunci tu esti stapana mea.
Chicoti scurt si o sarutase pe buzele ei moi si apetisante.
-Nu, nu sunt inger. Sunt un teriantop. Dar, daca vrei, pot fi animalutul tau de companie. Alege doar o rasa si o vei avea imediat.
Incepu s arada, continuand sa o tina de mijloc, incepand sa mearga din nou spre carnaval, mai avand doar putin pana ce vor ajunge.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 2:38 am

-Bine as fi mandra sa iti fi mandra sa iti fiu stapana.zise sarutandul si ea pe buzele sale dulci.Hmmm,poate mai tarziu ma voi gandi sa te transformi in ceva insa acum vreau sa mergem impreuna spre carnaval.
Din cate stia credea ca mai aveau vreo cinci minute,Ce noroc ca avea un posibil iubit care se putea transforma in orice.
De data asta ii lua mana impreunandu-si degetele intre degetele lui.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 2:41 am

O stranse tandru de mana si in scurt au ajuns in locul dorit. Lumea continua sa se uite la ei iar mandria lui Deka crestea din ce in ce mai mare, facandu-le in ciuda barbatilor. Continua s ao tina de mana, platind intrarea in canrval, pivind in jurul sau curios atunci cand au intrat.
-Vrei sa mergem direct la roata sau vrei sa mai privesti in jur?
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 2:56 am

Ajunsi se uita pret de cateva minute intorcandu-se cu fata la Deka raspunzandui zambind.
-As vrea sa mergem direct in roata o sa se vada superb stelele mai ales langa tine.zise punandu-i usor un deget pe nas zambind copilareste.O Doamne ce seara superba are.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 2:59 am

Chicoti amuzat cand fata facu gestul ala si o musca, deloc dureros, de deget, in joaca, cu o tenta perversa totusi.
[b]-Ok, atunci sa mergem.[b]
O lua in directia roatei, observand coada, insa asta nu-l descuraja deloc. Doar paltise ceva in plus propietarului si asa reusi sa se bage in fata, fara a mai astepta. Se urca in cabina impreuna cu fata.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 3:03 am

Se urcase in cabina fiind impreuna.Baiatul se aseza pe bancheta fata punandu-se cu,capul in poala lui intindandu-si picioarele aproape de geam.Tavanul cabinei era transparent si vedea toata frumusetea stelelor era hipnotizata.Lua mana baiatului si o puse pe burta ei jucandu-se cu degetele lui.
-Ce frumos,linistit si romantic.Sti ca te iubesc nu?zise zambind dulce.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 4:03 am

Iis lasa capul pe spate, privind si el cerul, minunandu-se de frumusetea acestuia. Facuse bine ca alesese locul asta, aerul romatic ce-i inconjurau ajutau cu mult viitoarea lor relatie, daca va fi sa fie. Chicoti cand auzi spusele fetei, mai degraba intrebarea, privind-o.
-Stiu, stiu. Si eu te iubesc frumoaso.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 5:03 am

La auzul raspunsului baiatului ii puse mainile pe obraji tragandul aproape de fata ei sarutandul.
-Atunci si eu stiam,iubitule.zise zambind.Adora aceasta atmosfera insa acum isi dadu seama cat de norocoasa era ca si-a gasit baiatul perfect sau sufletul pereche si inca chiar la extra jobul ei si chiar cand avea nevoie de afectiune.Defapt poate mereu a avut nevoie de afectiune pana acum nevand nicio relatie serioasa de fapt nici nu avu ceva ce se putea numi relatie.
-Deka...zise facand o mica pauza indreptandu-si capul spre el privindul in ochii.Ce se va intampla cu noi?
Ea chiar vroia sa fie cu el era minunat practic in sfarsit se simtea in viata,reinviase din viata ei plictisitoare si singuratica.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 3:31 pm

Ii raspunse la sarut, zambindu-i cald, cu tenta lui de copilas ce o pastra mereu. O privea atent, admirandu-i frumusetea si ochii ca doua picuri din nesfarsita mare ce te tragea spre ea incercand sa te innece. O asculta cu atentie, sobrindu-i fiecare cuvant de pe buzele ei moi si carnoase ce parca cereau mereu sarutate.
-Ei bine, nu sunt sigur. Insa stiu ce se intampla cu mine: ma indragostesc de tine. Poate ca e destinul, Victoria. Faptul ca ne-am intalnit in seara asta si ca suntem perfecti unul pentru altul. Nu crezi scumpo?
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 9:31 pm

Ii absorvi fiecare cuvant frumosului baiat,zambind la auzul raspunsului lui,ochii lui o adanceau in abis,il adora.
-Da asta cred si eu norocul amandoura destinul ne iubeste si ne vrea impreuna.Si eu cred ca am sa ma indragostesc de tine.Sper sa fie totul perfect intre noi este mana destinului ca ne-am intalnit asta seara deci sigura o sa fie perfect.zise zambind.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 9:33 pm

-De ce nu ar fi perfect? Nu gandi asa, scumpa mea Victoria. Eu te vreau, stiu asta inca de cand ai vorbit prima data cu mine. Sunt eu mai din topor insa imi place sa spun lucrurilor pe nume. Stiu sa pretuiesc o fata, imi plac relatiile de durata si stiu sa le fac cat mai placute. Nu gandi negativ. Priveste stelele ce frumoase sunt in seara asta, luminandu-ne norocul.
Isi indrepta privirea spre cer, zambind melancolic dar fericit, pastrand acea tenta de inocenta a unui copilas.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 9:44 pm

-Asa este si stiu sigur ca totul va fi perfect intre noi.Si eu ador relatile de durata,frumoase si romantice ca asta,este perfecta.Si eu stiu sa ma port cu un baiat chiar daca nu prea am avut prea multe relatii.
Da stele sunt superbe ca tine,te iubesc si imi place compania ta.

Se uita si ea in sus la stele luand din nou mana baiatului punand-o pe burta ei mangaindul.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 9:46 pm

-Si eu te iubesc.
O spuse pe un atat de sincer si de cald incat nimeni nu ar putea sa nu-l creada. Acel ''te iubesc'' venise din adancul sufletului lui, atat de pasional, aprins de scantaia dragostei ce se infiripea intre cei doi. Se lasa mangaiat, tinandu-si mana acolo unde fata dorea, continuand sa priveasca cerul, fiind din ce, in ce mai aproape de el cu cat caruselul urca mai sus, lent, ca o melodie de dragoste.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 9:53 pm

Adora aceasta sinceritate a baiatului si aceasta copilarie a baiatului.Era sincer,iubaret si ca un copil mic si ea fu sincera si nu avea de ce sa minta.
-Vrei sa te iau in brate?zise cu un ton de inocenta si copilarie privindul in ochii sai care o hipnotizau.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 10:29 pm

Isi indrepta privirea spre ea, zambind mai larg. Imediat, din tipul romantic se transforma in copilul ce fusese inainte, si spuse un ''da!'' rastit ce ii arata entuziastmul si placerea de-a fi in compania fetei. Chicoti amuzat, intinzandu-si bratele spre fata pentru ai fi imbratisat, stiind ca temperatura crescuta a fetei avea sa-l faca sa se simta intr-un fel mai bine, mai cald.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 10:36 pm

Zambi imbratisandul calduros cand se ridica in picioare langa el.Isi puse capul pe umarul lui inchizand finut ochii.
-Sunt calda nu?.zise dulce.
Adora sa stea in bratele lui.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 10:44 pm

-Foarte calda.
Spuse strangand-o in brate. O privi dragastos si ii saruta buzele mari si moi. Nu se putea abtine, o dorea foarte mult, dorea ca ceva sa tina scanteia dragostei aprisa tot timpul, iar sarutul era, moment, cea mai buna solutie.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 10:53 pm

-Stiam.zise scotandui limba copilaros.
Il saruta si ea,dupa sarut dand cu limba peste buzele ei,pentru a simti din nou gustul baiatului,vroia sa ii sarute intruna buzele sale fine.Buzele lui erau calde si dulci cred ca pana si la asta se potriveau.
Ii dadu jos vesta punand-o pe canapea langa ea,nu vroia totusi ca baiatul sa moara de cald langa ea.Il dorea foarte mult insa pe moment se multumea cu ce avea,putea astepta nu se grabea inca,oricum ar fi avut sa fie primul baiat din viata ei, nu prea avea ea increde in baietii insa cu el era altceva chiar il iubea si avea incredere in el,era indragostita de el.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 2:14 am

Se lasa dezbracat de vesta, privind-o pe fata atent, zambindu-i cald. Facu in asa fel incat fata sa stea in poala lui, cu fata el, punandu-i picioarele de-o parte si de alta a trupului lui. Isi puse mainile in jurul mijlocului fetei, lipind-o de pieptul sau ca sa o simta cat mai aproape posibil. O saruta din nou, la fel de pasional si de dulce, strecurandu-si limba printre buzele carnoase ale fetei.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 2:30 am

Acum era in poala lui tinandul de dupa gat.Se lipi de pieptul lui bine lucrat sarutandu-se,baiatul isi baga si limba ea actionand la fel,acum limbile lor destul de jucause se unira jucandu-se intre ele formand un sarut foarte pasional si romantic insa in acelasi timp si excitant cerand mai mult.Sarutul nu se opri continua din nou si din nou fara oprire,adora acea aroma adora sa fie cu el.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 2:33 am

O saruta intr-una, neputand sa se opreasca. Pur si simplu ii adora gustul dulce si se indragostise lulea de ea. Totusi, se opri la un moment dat, nemai avand aer. Trase adanc aer in piept, sarutand-o inca o data, scurt, zambindu-i larg. Se pare ca intr-adevar isi gasi o iubita, si una dintre cele mai frumoase femei pe care le vazuse vre-odata, lucru ce-l facea al naibii de mandru si de norocos, dupa parerea lui.
-Vrei sa vi in seara asta la mine? Sti tu, sa stam de vorba, sa ne cunoastem mai bine. Cine stie, poate jucam si o tura de carti pe dezbracatelea.
Spuse chicotind copilaros.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 2:38 am

Se oprira putin amandoi simtind ca nu mai aveau aer,trase o mica gura de aer fiind iara sarutata scurt.
Isi gasise baiatul perfect,mult prea frumos,care stia cum sa se poarte cu ea fermecand-o incontinuu si ideal clar se indragostise norocul ei!Auzind propunerea baiatului chicoti scurt.
-Hmmm,suna interesant.il saruta scurt pe buze,zambind stand inca in poala baiatului cu mainile dupa gatul lui.
Cine stie poate chiar era un joc interesant era AS la cartii deci,la sigur baiatul ar fi trebui sa se pregateasca pentru ca ea nu prea avea cum sa piarda,primui ei baiat vazut gol,zambi in sinea ei.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 2:42 am

-Dar te avertizez scumpo, jocul se termina in momentul cand unul dintre noi ramane gol pusca. Sper ca nu te deranjeaza lucrul asta, nu?
Pe chip ii aparu in ranjet imens. Era un adept al jocurilor pentru adulti, mai ales al acelora ce presupunea dezbracatul si privitul la corpul perfect al unei fete. Degeaba incercase sa se schimbe, era in zadar. Asa era si asa avea sa ramana.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lose Control[Privat xD]   Lose Control[Privat xD] - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Lose Control[Privat xD]
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Devil's puppet(privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Bon Temps, Louisiana :: Merlotte's Bar and Grill-
Mergi direct la: