True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Whitin temptation

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:26 pm

Continua asta ceva timp, trecand si la sanul celalat, intre timp descheind-o la pantaloni, lasand-o si fara ei, doar in lenjeria intima. Isi plimba mana dreapta pe pulpa fetei, urcand mai sus, pana la dunga indispensabililor, tragand in jos, putin, de marginea acestora, ranjind larg.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:28 pm

Tresari scurt , trebuia sa ii zica , defapt vroia sa ii spuna ca era virgina.
,,Deka...sunt virgina " murmura intr-un final avand privirea in alta parte.Prefera sa stie decat sa faca o prostie , ea nu el.Il vroia stia asta , dar acel sentiment de frica nu ii disparea.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:32 pm

Se opri imediat cand auzi cuvintele din gura fina a fetei, privind-o uimit, cu ochii mari.
-Ummm...n-nu stiam...
Se dase de pe ea, stand turceste, in sezut, in fata ei, realizand ce prostie era sa faca. Nu era vorba ca nu era in stare sa fie responsabil pentru faptele lui sau c anu o iubea pe fata, insa nu vroia ca apoi ea sa regrete.
-Scuze...
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:33 pm

Se ridica privindu-l si zambi incet.
,,Nu ma refeream sa te opresti...umm banuiesc ca e mult mai ok daca stiai dinainte " sopti punandu-si o mana pe obrazul lui zambindu-i cald.
Stia ce vroia si nu avea sa regrete , daca nu era doar o aventura asta era clar.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:37 pm

Isi indrepta privirea spre fata, lasandu-si obrajul sprijinit in palma acesteia, sarutand-o apoi.
-Nu vreau sa am intelegi gresit. Te iubesc Alessandra si nu iti vreau raul. Nu vreau sa regreti ca eu am fost primul din viata ta. Insa sa sti ca voi lua responsabilitatile actiunilor mele, si tare mult as vrea sa fi numai a mea, sa fi iubita mea.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:39 pm

Ramase uimita de vorbele lui .Nu se asteptase la asta , dar ii zambi cald.
-Nu voi regreta ca ai fost primul si eu te iubesc as vrea sa sa fiu doar a ta.sopti sarutandu-l dulce.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:42 pm

Ii raspunse la sarut, imbratisand-o strans si fericit. Sperase sa auda cuvintele astea din gura ei, iar acum ca le auzise era groaznic de fericit. O intinse din nou pe spate, stand deasupra ei, acum avand sa aibe grija cum o facea, caci nu vroia s-o raneasca.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:45 pm

Se lasa intinsa pe spate zambind in sinea ei , ridicandu-i tricoul si scapandu-l apoi de el , zambind.Isi ridica din nou un picior pe talia lui , sarutandu-l din nou , strecurandu-si limba printre buzele lui.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:47 pm

Isi desprinse buzele luand si el parte la sarut. Intre timp ii masa unul dintre sani, strecurandu-si mana in indispensabilii fetei, incepand sa se joace in voie cu mandria ei, insa cu grija caci nu vroia s-o faca decat sa simta placere.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:50 pm

Icni incet cand ii simti mana intre picioarele ei , dar continua sarutul apoi plimbandu-si degetele pe spatele lui cald.Nu se putea abtine sa nu zambeasca , macar putin fiind chiar fericita ca il intalnise si ca era cu el.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:51 pm

O penetrase incet cu un deget, incepand sa-l miste liber in ea. Era foarte stramta si avea s-o doara putin, asa ca trebuia s-o pregateasca bine. Continua sarutul inca putin, pana il rupse din cauza lipsei aerului, si incepu sa se joace cu limba pe sfarcurile ei, din nou.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:54 pm

Gemea incet de placere combinata cu durere , dar nu mai conta.Era cu el si asta era tot ce conta pentru ea in acel moment.Stranse din nou cearceaful alb in mana zambind si incepand sa isi muste buzele.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:56 pm

Cobora mai jos, trasand o dara fina de saliva de la sanii ei pana la duga indispensabililor. O lasa si fara ei, admirandu-i corpul perfect, acum gol in fata ei. Zambi larg, mandru ca era numai a lui. Ii pozitiona picioarele pe umerii lui, incepand sa se joace cu mandria ei, folosindu-se de limba.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 11:58 pm

Tresari scurt , arcuindu-si incet spatele si gemand adanc de placere.O ducea pe culmile placerii si nu se mai satura de atingerile si saruturile lui.Zambi , continuand sa isi muste puternic buzele fara un motiv anume.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:00 am

Continua tot asa, poate ceva mai repede cand observa reactia fetei, bucurandu-se ca-i placea. Dupa ceva timp se opri, ridicandu-se in genunchi in fata fetei, ranjind larg, admirandu-i din nou corpul, desfacandu-se lent la pantaloni.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:01 am

Zambi privindu-l in ochi fiind totusi putin jenata de el , doar era primul si nici macar nu stia cum sa se comporte , dar incerca sa lase instinctul sa o conduca.Isi trecu incet , degetele pe pieptul sau , spre abdomen admirandu-i corpul bine lucrat.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:03 am

Ii simti atingerile ce-l facu sa ranjeasca si mai larg. Avea in patul lui cea mai sexy femeie de pe lume, si pe deasupra ii mai era si iubita mai nou. Se putea numi altfel decat cel mai norocos tip din lume?
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:06 am

Zambi incet , continuand sa isi plimbe degetele pe abdomenul sau.Ii placea cum arata si nu ii venea sa creada ca era iubitul ei.Ajunse cu mana la blugii lui si doar zambi lasandu-l sa ii desfaca.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:07 am

In scurt timp se dezbracase si el, ramanand absolut gol, cu mandria intarita de ceva timp. Se lasa deasupra fetei, sarutand-o ca sa poata sa o mai relaxeze, pozitionandu-si-o, penetrand-o pe fata foarte lent, cu grija.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:08 am

Isi arcui incet spatele , bagandu-si unghile in omplotatul sau fara sa vrea.Simtea acea durere , dar incerca sa se calmeze , raspunzandu-i la sarut.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:10 am

Stranse din ochi unghiile fetei i se infipse in carne insa continua sa o sarute, pasional si dulce, rugandu-se sa faca totul cum trebuia. Continua sa o penetreze, oprindu-se intr-un anumit punct, stiind ca nu avea cum s aintre toata, lasand-o pe fata sa se obicnuiasca.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:11 am

Isi retrase rapid unghile cand realizase ca ii cam dadea putin sangele din cauza ei.Il privi in ochi , continuand saruturl si murmurand un ,,scuze " pe un ton foarte inocent , desi mirosul sangelui lui Deka nu o ajuta prea mult.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:13 am

Opri sarutul din cauza lipsei aerului, zambind cald si larg.
-Eu ar trebui sa-mi cer scuze ca te supun la o asemenea durere. Insa va fi bine, crede-ma. In curand vei simti numai placere.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:14 am

Chicoti incet combinat cu un geamat de duerere , dar il credea asa ca zambi doar.
,,Hmm suntem chit atunci " spuse pe un ton usor amuzat , fiind chiar relaxata.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 EmptyLun Dec 12, 2011 12:19 am

Chicoti, observand ca se relaxase. Incepu sa se miste lent in ea, apucand-o de mana, incrucisandu-si degetele cu ale ei intr-un gest de dragoste. Stranse din ochi caci si pentru el era greu, fata fiind groaznic de stramta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Whitin temptation - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Whitin temptation
Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Alte locuri :: Lacul-
Mergi direct la: