True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Whitin temptation

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 1:59 am

Mari ritmul considerabil, ducandu-se acum mult mai adanc in ea, gemand de placere. Isi duse mainile pe sanii ei, incepand sa se joace cu acestia, fara a mai avea restrictii acum.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:01 am

Gemea incet de placere , atintindu-si privirea asupra gatului sau si zambi cand vazu ce repede i se vindecase rana lasata de ea.Incepu sa isi muste buzele de placere , gemand.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:02 am

Se ridica in sezut, tinand-o pe fata in poala, continuadn s-o penetreze des si adanc. O lipi cu sanii de el, sarutand-o pasional
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:04 am

Ii raspunse la sarut , avand mainile pe dupa gatul sau si ii inconjura cu picioarele talia zambind in sinea ei.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:06 am

Nu dupa mult timp, sosi si momentul palcerii absolute. Isi dadu drumul in fata, rupand sarutul, gemand lung si rasunator, ranjind larg apoi. Nu ii pasa ca poate fata avea sa ramana gravida, oricum nu avea s-o lase sa plece prea curand.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:08 am

Avea un zambet mic pe buze fara sa se gandeasca si la o probabila sarcina dupa acea noapte , dar chiar nu ii pasa in acel moment.Gemea incet zambindu-i cald.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:15 am

Se lasa intins pe spate, tragand-o si pe fata dupa el, respirand sacadat, incercand sa-si revina. Fusese o partida super, ce-l facuse mai fericit ca oricand.
-AI fost atat de buna, iubire.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:16 am

Se lasa peste el , stand cu capul pe umarul sau zambind.
,,E doar meritul tau iubire " sopti la randul ei fericita.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:18 am

O imbratisa strans si protector, sarutand-o pe crestetul capului.
-Sti ca, acum ca suntem impreuna, va trebui s ate muti la mine, nu? Nu cred ca as rezista prea mult timp departe de tine, mai ales cand te iubesc atat de mult si cand am nevoie de tine.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:20 am

Isi plimba incet degetele pe pieptul sau zambind ascultandu-l.
,,Esti sigur ca vrei sa ma mut cu tine?" intreba curioasa si zambitoare ridicandu-si capul si privindu-l in ochi.
Suna chiar bine sa se mute cu el , sa fie mai tot timpul impreuna , nu o deranja cu absolut nimic ci din contra era fericita.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:25 am

-Normal ca sunt sigur. Sunt mai sigur decat am fost vreodata in viata mea. Vreau sa locuim impreuna, ca doi porumbei intr-un cuib. Sa ne giugiulim toata ziua si sa ne iubim, sa facem toate lucrurile impreuna, si sa-mi faci copii.
Incepu sa rada amuzat.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:26 am

,,Stii zicala aia ai grija ce iti doresti?" intreba chicotind si zambindu-i malefic.,,OK atunci ma mut cu tine , dar maine trecem pe la mine sa imi iau lucrurile si hainele " continua zambindu-i dulce.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:29 am

-Nu am deloc grija pentru ca, orice mi-ai face eu tot te voi iubi, si mereu voi fi fericit cu tine. Si desigur, vom merge si am sa te si ajut cu bagajele si cu restul. Nu e graba prea mare, asa ca nu iti bate capsorul asta frumos.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:30 am

,,Ce zici de un dus cald si rezolvam totul maine?" intreba pana la urma , ridicandu-se putin de pe el si privindu-l in ochi clipind des , intr-un mod copilaresc.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:36 am

-Imi suna super bine!
Ranji larg caci un dus cald i-ar prinde foarte bine pentru a-si recapata energia pierduta pe perioada actului.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:38 am

Se ridica de pe el , nu inainte de al mai saruta odata si il privi asteptandu-l ca ea habar nu avea unde era baia pana la urma.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:45 am

Ii raspunse la sarut si se ridica si el de pe pat, intinzandu-si oasele amortite. Nici nu se mai strofoca sa-si acopere goliciunea, nu mai ave anici un rost acum. Se indrepta spre baie, intrand in ea.
-Nu preferi o baie in jacuzzi?
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:46 am

,,Orice e bine cat sunt cu tine " spuse urmandu-l si stand in usa privindu-l si zambind incet , mirandu-se de baia lui.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:48 am

Lasa apa sa curga in jacuzzi, intre timp luand o sticluta cu spumant de baie cu miros de crin imperial, preferata lui. O turna in apa fierbinte, agitand-o putin cu mana, dand drumul la jacuzzi pentru a vibra apa.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 2:50 am

Il privea in continuare , fiind fascinata de el si nici nu stia de ce.Pe chip ii aparu un zambet mic si dulce pozitionandu-se in fata oglinzii si privindu-si corpul.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 8:55 pm

Apa era gata, mirosul plutind in jurul proaspatului cuplu. Deka intra in jacuzzi, intinzandu-si picioarele, stand relaxat, cu spatele lipit de cada. O privi pe fata, zambind larg, cu tenta lui copilaroasa.
-Haide, nu intri?
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 EmptyLun Dec 12, 2011 10:26 pm

Zambi incet apropiindu-se de jacuzzi asezandu-se langa Deka apoi zambind , bucurandu-se de mirosul imbietor de crin , facand-o sa se relaxeze.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Whitin temptation - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Whitin temptation
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Alte locuri :: Lacul-
Mergi direct la: