True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Whitin temptation

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:20 am

Isi relaxa mana cand ii simti degetele calde si zambi , gemand incet.Incepea durerea sa dispara inet incet , luandu-i locul placerea oferita de baiat.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:22 am

Se purta cu grija cu ea, fiecare miscare fiind calculata ca durerea sa piara mai repede si sa-i ia loc placerea. Mari putin ritmul, ducanduse ceva mai adanc in ea, stiind cum sa o faca sa fie mai larga.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:23 am

Gemea incet de placere avand mainile pe spatele lui si concentrandu-se asupra chipului sau , decat al mirosului sangelui ce plutea usor in aer din cauza ei.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:26 am

O saruta pe gat, incepand sa se joace iar cu sanii ei, penetrand-o ceva mai repede de data asta caci era destul de larga incat sa faca miscarile putin mai libere. Insa, in curand avea sa fie perfecta, iar sexul avea sa fie grozav.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:27 am

Isi lasa capul pe spate simtind fiori calzi in tot corpul si gemand de placere.Era incredibil ce simtea in acel moment pentru el si o facea sa zambeasca
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:31 am

O prinse pe fata de mijloc, lasandu-se pe spate, tragand-o dupa el fara a iesi din ea. Vroia sa o vada mai bine, iar pozitia asta er auna dintre preferatele lui, caci ii putea vedea mai bine sanii, si se putea juca mult mai usor cu ei.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:35 am

Isi puse mainile pe pieptul sau gemand incet si aplecandu-se putin spre el , sarutandu-l dulce pe gat muscandu-l uneori , dar nu prea tare trecandu-si apoi limba peste locul muscat.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:36 am

Isi lasa capul pe spate, ranjind larg, simtind cum mandria lui se intarea si mai mult in fata, facandu-se si mai mare. Insa cum sa nu s eintample asta cand fata era insusi mama natura si o facea acum cu el?
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:38 am

Isi baga degetele in parul sau zambind incet si continuand sa ii sarute gatul.Avea o slabiciune la gatul sau si nu se putea abtine.Isi trecea lent limba peste gatul sau , muscandu-l uneori , dar avand grija cu coltii pana la urma.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:40 am

-Daca vrei, serveste-te. Pun pariu ca iti e foarte foame. Nu ma deranjeaza daca imi bei sangele.
Spuse relaxat, fara nici un pic de frica in glas. Chiar nu il deranja, ci era foarte curios cum se simtea.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:42 am

Isi ridica privirea privindu-l cu o spranceana ridicata.
,,Umm mai bine nu , nu vreau sa te ranesc " spuse zambind incet.
Stia ce spunea , daca cumva nu se putea opri va regreta apoi asa ca mai bine se abtinea.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:43 am

-Nu ma vei rani. In plus, sunt curios care e senzatia cand ti se suge sangele din vene, mai ales ca inca sunt in tine si ca o facem.
Spuse pe un ton pervers, trecandu-si limba peste buze.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:45 am

Chicoti incet oftand apoi.
,,Esti absolut sigur sigur?"intreba serioasa.
Nu vroia sa faca o prostie si vroia ca el sa fie sigur ca odata ce isi va baga coltii in gatul lui dupa cam deageaba se razgandea.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:46 am

-Sunt absolut sigur, iubirea mea.
Zambi larg lasandu-si capul intr-o parte, astfel facandu-i loc mai mult pe gatul sau. Era nerabdator, auzind ca senzatia era de milioane.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 12:48 am

,,Ok..mi amore " sopti zambind.
Ii saruta gatul ezitand la inceput , dar apoi isi infipse incet coltii in gatul sau simtindu-i rapid gustul dulceag al sangelui.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 1:40 am

Ranji larg cand coltii fetei ii strapunse pielea si carnea gatului, scotand un geamat de placere, impingand fara sa vrea puternic in fata, ramanand acolo, fara a mai face vre-o miscare in plus.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 1:42 am

Isi inchise scurt ochii , continuand sa ii simta gustul sangelui si zambi incet in sinea ei.Stia ca trebuia sa se opreasca cat de curand , dar sangele lui era ei bine mirific.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 1:43 am

O lasa in pace, sa suga cat de mult vroia ea. Si specia lui Deka ii oferea multe avantaje, deci, lipsa sangelui nu era o problema pentru el, vindecandu-se foarte repede. Continua sa geme de placere, simtindu-se intr-un extaz considerabil.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 1:45 am

Senzatia ce o simtea in tot corpul in acel moment era mirifica , stiind ca ii oferea si lui placere continuand sa ii suga sangele desi nu era bine pentru el.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 1:47 am

Isi duse mainile pe umerii ei, facand-o sa-si desprinda coltii din gatul acestuia si sa-si indrepte spatele, muscatura vindecandu-i-se imediat. Nu de alta insa ametea si nu stia cand sangele i se ve termina, asa ca era mai bine sa fie prudent.
-A fost...grozav!
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 1:49 am

Chicoti incet bucurandu-se ca o indepartase ca nu stia cat de repede se va putea opri.
,,Mersi ca mai indepartat ca altfel iesea urat si ma bucur ca ti-a placut " spuse zambind , trecandu-si limba peste buzele patate de sangele lui.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 1:51 am

-Pentru putin. Te-as mai fi lasat insa nu stiu cand sangele mi se termina. Acum, unde am ramas?
Intreba pe un ton pervers, trecandu-si manilie peste sezutul ei.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 1:54 am

,,Lasa e mai bine ca m-ai oprit." sopti la fel de perversa ca si el sarutandu-l apasat pe buze.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 1:56 am

Ii raspunse la sarut cu patima, incepand din nou sa impinga in ea si sa reaia actul ce era in curs de desavarsire. Acum fata nu mai era virgina, ci ii apartine ain totalitate lui Deka spre fericirea lui.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 EmptyLun Dec 12, 2011 1:57 am

Gemu incet , zambind in sinea ei si trecandu-si incet degetele pe pieptul sau bine facut.Ii apartinea lui si doar lui si nu o deranja cu absolut nimic acest lucru.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Whitin temptation - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Whitin temptation
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Alte locuri :: Lacul-
Mergi direct la: