True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 every teardrop is a waterfall

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:15 am

Se afla impreuna cu Alessandra pe malul unui lac dupa ce vanasera o seara intreaga. Stia ca era cazul sa plece insa ii pacea acolo si oricum nu avea ce face acasa. Isi muta privirea spre sotia ei privindu-i burtica ce acum devenise usor vizibila si destul de rotunjoara. Zambi usor gandindu-se ca peste cateva luni urma sa fie tata si nici nu stia cat de pregatit era.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:21 am

Zambi stand in bratele lui si privi lacul plcitisita.Avea mana pe burta zambind si privind in jur.Avea ochii inchisi si ii deschise brusc intorcandu-si privirea spre Lev.
-Trebuie sa plecam acum.spuse calma.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:22 am

-De ce? intreba putin incruntat. N-ar fi vrut sa plece, dar banuia ca Alessandra se simtea rau din moment ce i-o spusese asa brusc.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:23 am

-Sunt varcolaci aici si nu e bine sa ne gaseasca aici.spuse privindu-l ingrijorata.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:24 am

Ofta scurt si se ridica intinzandu-i mana pentru a o ajuta si pe ea.
-Ok, atunci hai sa plecam. ii zise.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:26 am

Se ridica , dar privi in departare maraind infundat langa ei si avea ochii rosii , acei lupi maraind la Alessandra.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:28 am

Spirit incepu sa latre observand in departare niste varcolaci care maraiau la Alessandra. Lev isi inclesta maxilarul punandu-se in fata tinerei fiind gata sa ii atace pe cei doi lupi in orice clipa.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:30 am

Il prinse pe Lev de mana stand in fata lui maraind incet.Nu se simtea bine fiind acolo si totusi stia de ce.Era periculos , mai les ca varcolacii observara ca ea era insarcinata.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:36 am

O dadu la o parte maraind usor. Doar nu se lovise Alessandra la cap. Ea era cea care trebuia sa fie aparata pentru ca era si insarcinata si nu Lev. El se descurca si singur. Ii vazu pe cei doi lupi cum se apropiau de locul in care se aflau si ochii lui Lev devenira rosii. Isi arata coltii scotand un marait puternic.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:37 am

Unul dintre varcolaci sari si Alessandra din instinct il dadu pe Lev la o parte , varcolacul ajungand peste Alessandra pe jos.O privi in ochi , maraind la ea si o musca de gat aceasta tipand de durere si dandu-l la o parte.Se ridica nervoasa , rupandu-i capul animalului , maraiand la celalat apoi.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 1:40 am

Il impinse pe lup acesta izbindu-se cu putere de trunchiul unui copac iar Lev isi infipse bursc coltii in varcolac incepand sa-i bea sangele. Fu aruncat de catre animal insa nu se lasa, aruncandu-se iarasi asupra lui si continuand sa faca ceea ce incepuse. Isi facea in acel moment mai mule griji pentru Alessandra si pentru sarcina ei; spera sa fie totul in regula si sa nu se fi intamplat ceva grav.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 2:30 am

Isi duse mana la gat icnind de durere si venindu-i sa tipe sa se tavaleasca pe jos de durere.Il prvi pe Lev simtindu-se ametita si obosita in acelasi timp.Se lasa in jos , lasadu-si mana de pe gat pe pantec sperand ca totul sa fie bine.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 2:47 am

Continua sa ii bea sangele varcolacului, acesta zbatandu-
se intr-una insa in cele din urma muri. Lev ii lasa xadavrul pe jos, fiind mult mai preocupat de starea Alessandrei.
-Esti bine?o intreba luand-o in brate si zburand spre casa.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 3:54 am

Isi lasa capul pe umarul sau oftand si tinandu-si mana la gat pentru a nu-i pata bluza de sange.
-Putin ametita si slabita.sopti muscandu-si buzele.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 4:29 am

Ajunsi acasa o intinse pe Alessandra pe pat si lua din baie niste pansamente . Se aseza pe marginea patului si incepu sa-i dezinfecteze rana iar apoi ii puse pansamentul cu grija.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 4:34 am

Icni incet , muscandu-si buzele usor.O durea la naiba , dar nu avea ce face.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 4:38 am

Termina in cateva clipe si o privi punandu-si mana pe pantecul ei, mangaindu-l usor.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 4:44 am

Ofta incet punandu-si mana peste a lui si zambind slab.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 4:47 am

-Scuze, a fost vina mea. N-ar fi trebuit sa te duc acolo. ii zise oftand apoi scurt.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 4:52 am

Isi puse mana pe obrazul lui oftand usor.
-Nu e adevarat Lev , s-a intamplat.Conteaza ca sunt bine si ca nu s-a intamplat nimic mai grav.spuse zambindu-i cald.
Nu stia cat de grava era o rana facuta de varcolac , dar dupa cum se simtea nu era de bine.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 4:54 am

-Banuiesc ca stii ca va trebui sa te duc la spital, nu? intreba privindu-i apoi pantecul.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 4:56 am

-Da stiu , dar daca vede cineva rana de pe gat va intra la banuieli..si nu stiu cat de periculoasa este o muscatura de varcolac.spuse muscandu-si buzele.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 5:05 am

-Rana nu e periculoasa, o sa treaca repede. zise apoi adauga: trebuie sa faci un control ca sa vedem daca bebelusul e bine. ii zise zambind slab.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 5:09 am

-Mergem maine ok?Sopti. Nu stiu ce sa zic sincer ...nu am fost niciodata muscata de un varcolac si creatorul meu nu a vrut sa imi zica niciodata.continua oftand.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall EmptyVin Dec 23, 2011 5:13 am

O saruta usor avans mana pe obrazul ei iar apoi ii zambi usor.
-O sa fie bine. ii sopti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





every teardrop is a waterfall Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall Empty

Sus In jos
 
every teardrop is a waterfall
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Alte locuri :: Lacul-
Mergi direct la: