True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ~All i want it's fun~

In jos 
AutorMesaj
Nam Gyu Ri

Nam Gyu Ri


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/12/2011

~All i want it's fun~ Empty
MesajSubiect: ~All i want it's fun~   ~All i want it's fun~ EmptySam Dec 17, 2011 2:12 am

Stateam in casa si ma plictiseam.Doamne de ce trebuia mai mereu sa raman fara lipsa de ocupatie?Nu ma mai intalnisem nici cu Victoria si nici cu dragul meu Shin deci nu mai aveam ocupatie.Butonam televizorul dar nu era nimic interesant
-Ohh la naiba cu programele astea de televiziune.De ce mai exista daca nu e nimic interesant?
Ahh mi se parea o mare prostie si incepea sa ma enerveze asta.Ma gandeam sa ma duc sa ma imbrac si sa fac o plimbare...chiar daca era seara.Sincer imi placea asa de mult sa ma plimb seara incat credeam ca paream o alta specie decat ceea ce sunt.Cine ma vedea sigur m'ar fi crezut un vampir,nu e o vrajitoare.Dar ce conta ce mai ziceau ceilalti?Hai e rog niciodata nu mi'a pasat.M'am dus la dulap si m'am imbracat in niste blugi negri cu taieturi si un hanorac gri cu alb foarte dragut.In picioare mi'am pus vesnicile mele cizme negre si m'am indreptat spre iesire.M'am uitat in oglinda si am zambit usor.Am iesit din casa,am inchis usa si ma gandeam la drumul pe care il voi face astazi seara.
Sus In jos
 
~All i want it's fun~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Locuinte :: Case-
Mergi direct la: