True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 oh bby, your sex is on fire!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

oh bby, your sex is on fire! Empty
MesajSubiect: oh bby, your sex is on fire!   oh bby, your sex is on fire! EmptySam Dec 17, 2011 1:02 am

OOC: Seara, ora 20:00, o vila in centrul orasului, decorata intr-un stil modern.

IC:
Isi petrecuse o zi intreaga plimbandu-se cu Spirit, cainele sau, un husky de trei ani si dupa cateva ore hotarase sa se intoarca acasa. Nu se putea spune ca era mort de oboseala dar ii pierise cheful de absolut tot. Puse mancare in castronelul cainelui si apoi parasi bucataria trecand pe langa caine.
-Acum lasa-ma in pace. bombani asezandu-se pe canapea si dadu drumul la televizor.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

oh bby, your sex is on fire! Empty
MesajSubiect: Re: oh bby, your sex is on fire!   oh bby, your sex is on fire! EmptySam Dec 17, 2011 1:06 am

Statea prin casa plictisindu-se de moarte repetand intruna aceiasi chestie:Aport Lucky devenea chiar plictisitor chiar daca indragea animalul acela la nebunie,labradorul ei.
Se gandi sa plece prin vecini langa ea era o vila la fel de mare ca a ei deci se gandi sa faca o mica vizita.
Isi lua niste blugi si un tricou si iesi din casa,da trebuia sa se schimbe pentru ca aproape toata ziua statu in pijamale,somnoroasa fata.
Statu dreapta in fata usi vilei sunand la sonerie.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

oh bby, your sex is on fire! Empty
MesajSubiect: Re: oh bby, your sex is on fire!   oh bby, your sex is on fire! EmptySam Dec 17, 2011 1:16 am

Nu era nimic interesant la televizor, se pare. Numai lucruri tampite, emisiuni de tot rahatul carora Lukas nu le gasea absolut deloc rostul! Probabil ca ala era si principalul motiv pentru care se uita la televizor din an in paste. Prefera sa citeasca mai degraba o carte sau sa stea in fata laptop-ului. Sau, de ce nu, afara, in cluburi de noapte, absolut oriunde numai nu in casa.

Se incrunta usor auzind soneria si se ridica de pe canapea trantind telecomanda pe masa. Cainele incepu sa latre iar Lev il ignora complet. Se obisnuise si-asa cu Spirit. Deschise usa si o privi pe tanara pentru cateva clipe. Nu o mai vazuse, si parea destul de tinerica. Banuia ca se pierduse sau ceva de genul.
-Te-ai pierdut? o intreba ridicand o spranceana si se dadu din usa. Habar nu avea de ce ii facuse acea vizita dar nu se grabea sa judece dinainte.
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

oh bby, your sex is on fire! Empty
MesajSubiect: Re: oh bby, your sex is on fire!   oh bby, your sex is on fire! EmptySam Dec 17, 2011 1:26 am

Astepta fatainduse pe loc.Cand deschise usa in fata ei era un baiat mult mai inalt ca ea si probabil cu vreo 2 ani mai mare din cate deducea ea.
Oricum ce putea face acasa?Sa stea sa se uite pe peretii sau la emisiuni de prost gust despre pitipoance ce alearga dupa barbatii bogati sau se cearta pentru haine,pe bune acuma este foarte aiurea.

Ii zambi raspunzandui,nee nu se pierduse.
-Nu,nu m-am pierdut locuiesc chiar acolo.
Zise aratand cu degetul catre vila de langa el.Stia ca totusi nu este bine sa arate cu degetul era un gest nepolitic dar acum conta?
-Ma plictiseam si ma gandeam ca nu ar fi rau sa imi cunosc vecini de la doi pasi.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

oh bby, your sex is on fire! Empty
MesajSubiect: Re: oh bby, your sex is on fire!   oh bby, your sex is on fire! EmptySam Dec 17, 2011 1:33 am

O lasa sa intre si ii facu semn cainelui sau sa dispara de acolo si sa se intoarca la locul lui, in bucatarie.
-Da, frumos gest. spuse ridicand din umeri. I se parea ciudat. El unul nu obisnuia sa faca asta. Putin ii pasa de ce alte fiinte locuiau in vilele de langa el. Ia loc...unde vrei. ii zise privind-o cu atentie.
Sus In jos
 
oh bby, your sex is on fire!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» When Hell's fire is burning the Heaven

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Locuinte :: Case-
Mergi direct la: