True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Miyano Natsuki

In jos 
AutorMesaj
Miyano Natsuki

Miyano Natsuki


Mesaje : 2
Data de inscriere : 12/12/2011

Miyano Natsuki Empty
MesajSubiect: Miyano Natsuki   Miyano Natsuki EmptyLun Dec 12, 2011 5:30 am

Miyano Natsuki
Miyano Natsuki 00006p41

Numele: Miyano
Prenumele: Natsuki
Porecla: Natsu
Varsta: 22
Orinetare sexuala: bisexual
Specia: teriantop

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Familie

Numele tatalui: Miyano Akihiko
Numele mamei: Miyano Megumi
Alte rude: un frate[Tetsuya] si o verisoara[Ayumi]
Animale: porcusor de guineea[pui]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Ceva despre mine


Personalitate: Este indecis, dar si atunci cand ii intra ceva in cap nu-i mai iese usor. Personalitatea sa este schimbatoare precum vremea si este influientata de persoanele cu care intra in contact. In general este comunicativ, posesiv, manipulator, cauta mereu mijloace prin care sa obtina ce vrea, caci uraste sa piarda. Nu ii place sa-i spuna cineva ce sa faca, persoanele care se cred superioare. Uneori actioneaza instinctiv inainte sa gandeasca.Nu se deschide usor persoanelor pentru ca n-are incredere in nimeni.
Scurt istoric: Dupa ani in care s-a crezut ciudatul familiei, a aflat ca este de fapt adoptat si a hotarat sa plece de acasa, sa nu mai fie povara unor straini, ar fi vrut sa-si cunoasca adevaratele rude, sa fie printre cei anormali, atunci nu ar mai fi fost singur. S-a apucat de scris, pentru ca simtea ca e facut pentru asta si pentru a castiga ceva bani, doar acum era pe cont propriu
Am afacerea sau lucrez pentru:-
Sus In jos
 
Miyano Natsuki
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Pentru R.P.G. :: Fisa personajelor-
Mergi direct la: