True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Whitin temptation

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:08 am

Era trecut de ora zece , afara fiind deja intuneric , numai bine pentru ea ca sa poata iesi afara din casa.Ofta , imbracandu-se cu o pereche de blugi scurti si un tricou pe corp ce ii punea sanii mari in evidenta.Parasi in scurt timp apartamentul , pasii ei purtand-o spre lacul din apropierea orasului.
Se uita in jur , fiind totul pustiu in acel moment , dar ii placea linistea prefera asa decat zecile de mirosuri care o faceau sa se injure singura in gand , ceea ce era si mai rau.Se aseza pe iarba moale , in fata lacului stand ruceste si privind luna ce se reflecta in apa cristalina a lacului , ceea ce o facu sa schiteze un mic zambet.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:15 am

Statea de ceva timp pe malul lacului, cocotat in salcia ce noaptea tinea de veghe indragostitilor ce se cuibareau in locul ala, pierduti in propiul lor amor. In forma de pisica, una neagra, nimeni nu-l baga in seama si nimeni nu-l deranja, putand astfel sa admire peisajul, Luna ce se onglidea in apa cristalina, si sa se delecteze cu sentimentul dragostei ce plutea in jurul lui. Intr-un fel ii parea rau ca in seara asta locul era pustiu, insa nu avea cui sa se planga, si nici nu vroia s-o faca. Putina linistite si intimitate nu-i strica uneori, iar cantecul naturii ii tinea de urat.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:18 am

Se lasa pur si simplu pe spate , privind cerul.Era mult prea multa liniste si parca o scotea din sarite asta , dar nu avea ce face in acel moment.Incepu sa fredoneze o melodie , inchizandu-si scurt ochii simtindu-se mai bine acum
Iubea noaptea , mai ales ca nimeni nu o prea putea vedea in acel moment , dar totusi se simtea mult prea singura in clipa aceea.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:21 am

Atentia ii fu acaparata de melodia ce incepu sa o auda in jurul lui, melodie diferita in totalitate fata de cea a naturii. Privea in jur, vederea de pisica ajutandu-l cu mult, observand o noua persoana ce avea sa-i tina companie. Zambi in sinea lui, coborand din salcie cu miscari nu prea grabite, apropiindu-se de fata silentios. Se aseza in sezut la cativa pasi de ea, dand fericit din coada neagra si stufoasa, mieunand scurt, nevrand sa-si dea de gol inca adevarata identitate, vrand sa o ''observe'' pe fata sub forma asta.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:26 am

Isi deschise ochi , atunci cand auzi acel mieunat.Nu observa pana atunci ca nu era singura.Zambi incet ridicandu-se si apropiindu-se putin de motanelul ce o privea , incepand sa il mangaie pe cap cu miscari fine zambind incet si schitat.
,,Ce faci tu aici singur ?" sopti pe un ton bland.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:30 am

Incepu sa toarca ca un motan alintat ce era, lasandu-se mangaiat de catre fata, impingandu-si capul in mana fetei. Mai scoase un mieunat scurt, in semn de raspuns la intrebarea retorica a fetei, apropiindu-se mai mult de ea, alintandu-se pe langa corpul acesteia, defapt inspectandu-l in realitate. Ii placea ceea ce vedea, asa ca s-a intors in fata fetei, mieunand din nou foarte cute, dand elegant dar fericit din coada.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:32 am

Chicoti incet si il lua in brate , punandu-l in poala ei si continuand sa il mangaie incet si fin cum avea obiceiul.Avea si ea companie si nu o deranja chiar deloc sa aiba pe cineva langa ea in acel moment.Privea inainte , continuand sa mangaie motanelul pe cap zambind incet.
,,Esti un dulce ..." sopti realizand si ea ca vorbea cu un motan in acel moment.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:39 am

Se lasa alintat in continuare, torcand de zor. In momentul cand fata l-a pus in poala ei, fu ca si o victorie pentru el, caci astfel putea sa o vada mai bine si sa aibe acces la sanii ei mari, rotunzi si apetisanti. Ii privea cu atentie, intinzandu-si labulete pe ei, facand in asa fel incat sa para ca se alinta, dand usor din ele. Mieuna scurt, alintandu-se apoi de sanii fetei cu fata, spunandu-si in sinea lui ca traia un adevarat vis.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:44 am

Indeparta putin motanelul ca se alintase mult prea mult de sanii ei facand-o sa chicoteasca incet.Reusi sa dea de un motan pervers , ceea ce era ciudat pentru ea.Ofta incet lasandu-l pana la urma in bratele ei si lasandu-se pe spate , motanul stand pe abdomenul ei.Continua sa il mangaie incet si calma oftand apoi.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:47 am

Desi fusese dat la o parte, asta nu insemna ca se dadea batut. In momentul cand fata s-a intins pe spate si l-a lasat sa-i staea pe abdomen, s-a intins din nou la sanii ei, jucandu-se groaznic de fericit. Viata de motan era chiar super, insa viata de om era si mai super. Isi puse ambele labute pe sanii ei, in secunda urmatoare transforandu-se in baiat, dezvaluindu-si adevarata identitate, acum tinand-o pe fata de sani cu mainile, strang usor din ele.
-Ce moi suuuunt!
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:49 am

Ramase uimita cand vazu ca defapt acesta era un baiat.Ii dadu mainile la o parte privindu-l ucigatoate si fiind constienta ca statea peste ea.
,,Perversule " spuse scotand limba la el rautacioasa.
Ii placuse mai mult cand era motan , atunci nu il putea injura , dar acum avea de gand sa o faca cu varf si indesat.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:52 am

-Haideee, nu te supara pe mine onee-chan!
O privi cu o fata foarte draguta, de copilas, caci asa parea si asa se comporta de cand era lumea si pamantul. Totusi, se daduse jos de pe fata, stand turceste cu mainile pe picioare in locul in care se impreunau, in fata ei, zambind dulce si inocent, lasandu-si capul usor aplecat in partea dreapta.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:55 am

,,Mda nu m-am inselat ca esti dulce" spuse scotand limba copilareste la el si stand in fata lui turceste privindu-l. ,, Alessandra " se prezenta pana la urma zambindu-i la fel de dulce.
Merita sa il plesneasca , dar parca ii era greu sa o faca parand atat de inocent , dar nu prea il credea ca e nevinovat.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 5:57 am

-Deka, imi pare bine onee-chan.
Ii zambi larg si la fel de dulce si de inocent, privind-o cu ochii lui mari si ciudati, al carui albastru forma un cerc in pupila neagra.
-Imi pare rau pentru ce-am facut insa, and vad fete atat de frumoase cu daruri de la mama natura, nu ma pot abtine. M-ma ierti?
O privea cu o moaca de catelus milog.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:01 am

Chicoti incet si ii zambi apoi.
,,De asemenea.Da te iert avand in vedere ca faci o moaca simpatica " spuse scotand limba la el.
Ofta usor fiind total plictisita.Ar face orice in acel moment sa nu se mai plictiseasca in halul acela , dar nu avea nici o idee.
,,Siii ce facem?Ca eu una ma plictisesc" spuse oftand.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:04 am

Sari imediat pe ea cand auzi ca il iarta, fiind din nou deasupra ei, dandu-i un pupic dulce pe obraz, chicotind copilareste. Nu se putea abtine de la a face asta, plus ca era un mod foarte bun de-a cuceri fete, lucru pe care vroia sa-l faca si cu fata, desi nu prea avea rabdare.
-Ce-ar fi sa ne cunoastem mai bine onee-chan? Sti tu, s ajucam un joc pe dezbratelea. E interesant, deis nu prea sunt bun la asta...
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:08 am

Pica pe spate cand baiatul sari pe ea si incepu sa rada , avand mainile pe umerii lui in acel moment.Scoase limba la el , fiind un tic pentru ea in majoritatea timpului.Era frumos , trebuia sa recunoasca lucru acesta.
,,Ce ar fi sa ne jucam un joc pe dezbracatelea mai incolo si sa ne cunoastem pe bune?" intreba fara sa il dea la o parte in acel moment.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:11 am

-Dar promiti ca ne vom juca?
Intreba pe un ton inocent, dand des din gene, vrand sa ii intre direct la inima. In plus, fata avea un corp de milioane, deci n-avea de ce sa se rusineze, mai ales ca nu ar fi fost prima pe care Deka o vedea goala.
-Daca promiti, ne vom cunoaste cat de bine vrei tu, cum vrei tu.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:15 am

,,Ok , promit ca ne jucam , dar nu aici " spuse dandu-l la o parte , acesta picand pe spate si ea punandu-se deasupra lui. ,,Acum spune-mi cate ceva despre tine , in afara faptului ca esti chiar confortabil " spuse stand peste cap fara nici o treaba.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:19 am

Isi duse mainile la ceafa, lasand-o pe fata sa stea asa cum dorea ea. Se puse pe ganduri, stranband usor din gura.
-Paaaai, am 18 ani, sunt jumatate japonez, jumatate italian. Ador sa ma transform in tot felul de animale, de preferat cele dragute si pufoase. Asta e puterea mea apropo. Sunt mai rasfatat de felul meu si ador fetele frumoase ca tine de care ma indragostesc usor.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:21 am

Isi puse palmele pe pieptul sau chicotind incet la ultima parte.Se pare ca era mai mare ca ea cu un an , dar ehh nu asta era important.
,,Oooo ma simt flatata ." spuse apropiindu-si putin chipul de al sau si privindu-l in acei ochi de un albastru ciudat ce o fascinau pana la urma.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:24 am

Dar tu onee-chan, nu-mi spui nimic despre tine? Trebuie sa recunosc ca ma atragi mult. Esti foarte frumoasa si mirosi bine, plus ca esti foarte de treaba si ai fi o iubita perfecta.
Ii zambi cald, punandu-si mainile peste ale fetei, mangaindu-le tandru. Erau fine si elegante, ii placeau mult. Deci, fata chiar ar face o relatie buna langa Deka, dupa parerea lui.


Ultima editare efectuata de catre Deka Omagi in Dum Dec 11, 2011 6:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:27 am

,,Pai hmm am 17 ani , sunt vampir deci nu sunt prietena cu soarele , sunt frantuzoiaca si hmm intr-un fel ciudat ma atragi mai mult decat ar trebui " sopti zambindu-i la fel de cald.
Avea chipul destul de aproape de a lui si isi pastra zambetul cald si dulce pe buze privindu-l in ochi.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:30 am

-Ma bucur sa aud asta onee-chan. Poate ca a fost mana destinului s ane intalnim, nu crezi?
Chicoti amuzat dupa care ii fura fatei un scurt sarut, scotand limba copilareste. Isi duse mainile pe spatele ei, tinand-o lipita de corpul lui.
-Acum, te ti de promisiune? Putem merge la mine, nu e departe de-aici. Ar fi interesant, nu crezi?
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation EmptyDum Dec 11, 2011 6:32 am

Chicoti incet si il privi putin urat ca ii furase un sarut , dar zambi apoi.
,,Eu tot timpul ma tin de promisiuni , dar daca mai lasa sa ma si ridic " spuse simtindu-i mainile pe spatele ei , nu se putea abtine sa nu zambeasca si si asa nu avea de gand sa se dezbrace mai mult de lenjerie , dar nu ii zisese lucru asta si lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Whitin temptation Empty
MesajSubiect: Re: Whitin temptation   Whitin temptation Empty

Sus In jos
 
Whitin temptation
Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Alte locuri :: Lacul-
Mergi direct la: