True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 drenched in vanilla twilight

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 4:43 am

Isi puse cafeaua in cana si iesi pe balcon privind afara.Nu mai suporta acea cearta dintre Lev si Alex , dar nu avea ce le face decat sa se certe cu amandoi.Ofta incet luand cateva guri din cafea enervata.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 4:50 am

Dupa ce se imbraca se duse in bucatarie. Isi lua o doza din frigider asezandu-se apoi pe scaun.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 4:53 am

Nu il privi.Continua sa se uite aiurea afara , fara sa se gandeasca la ceva anume.Se juca cu degetele pe cana plictisita.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 4:59 am

Isi scoase telefonul din buzunar si incepu sa-l butoneze aiurea fara sa aibe chef.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 5:03 am

Se intoarce cu fata spre el privindu-l pe Lev oftand.
-Si ce ? acum nu mai vorbim unu cu altu?intreba .
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 5:07 am

Isi ridica privirea spre Alessandra avand sprancenele ridicatw.
-Oh, imi cer scuze ca var'tu e asa un idiot. spuse putin incruntat .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 5:11 am

-Da bine , esti nervos pe Alex , dar nu trebuie sa te certi si cu mine Lev.Il cunosti ce mai vrei de la el?E varumio si nici nu stiu de unde dracu a stiut unde stam.murmura.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 5:18 am

-Nu sunt nervos pe tine, in niciun caz. Doar ca am nervi pe Alex. Si daca mai comenteaza mult, ii mut dintii la spate. zise privind-o pe Alessandra.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 5:20 am

-Si cine te opreste ?intreba usor amuzata.Stii ca e un idiot si jumatate si tot timpu comenteaza.continua asezandu-se langa el pe scaun.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 5:31 am

-Si daca nu o aduce pe Rose mai repede, jur ca-si ia bataie. zise incepand sa bata cu degetele in masa.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 5:32 am

Isi dadu incet ochii peste cap.
-Las-o mai si tu un pic sa stea pe afara ca nu pateste nimic.spuse
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 5:39 am

-Cred ca trebuie sa vanez.zise rece vrand sa schimbe subiectul si se indrepta apoi spre iesire. Faptul ca era certat cu Alessandra il enerva teribil si vroia sa fie singur in acea clipa.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 5:44 am

Isi lasa capul pe spate oftand si privind tavanul.Nu suporta cand se certau pe niste prostii.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 5:54 am

Tranti usa in urma lui bagandu-si apoi mainile in buzunarele jeansilor si se indrepta spre paduse. Nu avea chef sa vaneze, ci vroia numai sa fie singur. Faptul ca se certau din toate tampeniile ii amintea de certurile parintilor lui de cand era copil. Spera ca certurile lui Lev cu Alessandra sa nu o afecteze pe Rose asa cum certurile parintilor lui Lev il afectasera pe el.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 6:01 am

Se bucura ca nu era Rose acasa sa ii auda , nu vroia ca ea sa fie afectata de certurile pe care ei le aveau .Se impacau ca deobicei , asa spera si de aceasta data sa se impace .Il iubea si nu avea de gand sa renunte la el pentru o prostie.Avusesera certuri si mai rele ca aceasta , dar parca acum era mai rau ca alta data desi nu urlasera unul la altul sau ceva in genul.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 6:05 am

Se aseza pe o creanga a unui copac simtind mirosuri de caprioare si alte animale insa nu prea ii mai pasa. Isi aprinse nervos o tigara uitandu-se in jur aiurea.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 6:12 am

Ofta usor si isi scoase telefonul trimitindu-i un mesaj la Lev. ,,Esti ok..?" ezitase la inceput , dar pana la urma o facu.Ii pasa de el foarte mult si chiar daca acum erau certati nu mai conta pentru ea.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 6:20 am

Citi mesajul insa nu raspunse. Nu stia ce sa spuna. Daca ar fi spus ca da, atunci ar fi mintit iar daca ar fi zis nu atunci Alessandra si-ar fi facut si mai multe griji pentru el, iar Lev nu vroia asta.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 6:23 am

Isi lasa telefonul pe masa si isi indrepta privirea spre geam.Ura chestile de genul , cand se certau si el pleca , dar nu avea ce face.Se ridica pe pe scaun gandindu-se unde ar fi Alex cu Rose.
Urca in dormitor asezandu-se pe pat si privind tavanul , cand usa se deschise intrand Alex cu micuta in brate.
-Alessandra?urla baiatul.
-In dormitorr.tipa tanara la randul ei.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 6:28 am

Observa cum un individ isi facu aparitia in acea zona iar Lev cobori din copac aterizand in picioare fix in spatele lui. Isi infipse coltii in gatul lui, acesta zvarcolindu-se de durere.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 6:31 am

Alex ajunse in dormitor si o lasa pe Rose sa mearga la Alessandra , intinzandu-si manutele spre ea.O lua in brate , zambind incet.
-Unde e tatii?intreba fetita.
-A avut ceva treaba , dar se va intoarce.spuse bruneta.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 6:40 am

Lasa cadavrul tanarului acolo, fara sa ii pese daca urma sau nu sa fie descoperit. Se intoarse aapoi acasa, intrand in sufragerie. Simtea ca Alex era acasa si se abtinu sa se duca dupa el. Nu avea chef de cearta si inca vroia sa fie singur.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 6:42 am

-Alex , e cazul sa pleci.spuse Alessandra calma.
Baiatul dadu afirmativ din cap si parasi camera lasand-o pe Alesandra cu Rose , trecand pe langa Lev si schitand un zambet.
-Nu iti fa griji nu ma vei mai vedea.spuse calm plecand din casa.
O deranja putin pentru ceea ce facuse , dar daca asa nu se va mai certa cu Lev , atunci renunta la varul ei pentru el.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 6:53 am

Se incrunta un pic auzindu-l pe Alex si incepea sa se simta ca un ratat. Numai din caiza lui se intamplasera toate, si il deprima tot mai mult amintindu-si de copilaria lui care fusese chiar cretina.
"De ce ai facut asta? Stii bine ca nu trebuia." gandi stiind ca Alessandrail putea auzi.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 7:29 am

O puse pe Rose in patut , fiind si asa obosita.Cobori apoi in sufragerie unde il gasi pe Lev si se puse langa el privindu-l.
-Daca asta inseamna ca sa nu ne certam , atunci nu am avut de ales.sopti privindu-l calma.
Sus In jos
Continut sponsorizat





drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: drenched in vanilla twilight   drenched in vanilla twilight - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
drenched in vanilla twilight
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Locuinte :: Case-
Mergi direct la: