True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 every teardrop is a waterfall

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:17 am

Ii raspunse la sarut zambind incet.Il credea , dar tot ii era putin frica.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:22 am

-Mai bine ai dormi, s-au intamplat destule in seara asta...ii sopti fiind si el destul de obosit si se ridica de pe pat. Abia astepta sa i se faca acel control Alessandrei ca sa fie sigur ca e totul in regula.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:25 am

Il prinse de mana cand se ridica privindu-l.Ea cel putin legat de acea rana nu era atat de optimista ca el , habar nu avea de ce.
- Nu ma lasa singura.sopti usor slabita si ii venea sa se dea cu capu de pereti.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:33 am

-Oook, raman cu tine atunci. spuse razand incet si isi puse pe el niste pantaloni si atat, fara tricou. Se baga apoi langa ea in pat sarutand-o usor in timp ce avea bratul in jurul ei.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:41 am

Isi raspunse la sarut lipindu-se de el simtindu-se mai bine ca era langa ea.Nu ii placea sa stea singura si nici macar nu stia de ce.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:46 am

Isi puse bratul in jurul ei lipindu-i usor corpul de al sau si o stranse incet la piept.
-Noapte buna. ii sopti sarutand-o apoi pe crestet.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:54 am

Se lipi de el si isi ridica piciorul pe picioarele lui zambind incet.
-Noapte buna.sopti inchizandu-si ochii,

OOC: scuze netu
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:57 am

Oarecum se simtea ciudat stand asa, si simtind burtica Alessandrei lipita usor de el. Inca nu ii venea sa creada ca urma sa fie tata, ceea ce-l facu sa zambeasca usor.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:00 am

Adormi in scurt timp , fiind obosita si slabita.Ii sopti numele lui Lev zambind apoi fara sa vrea.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:05 am

Adormi in cateva clipe, fiind si-asa destul de obosit. Ar fi trebuot totusi sa fi vanat ceva mai mult caci nu se saturaae numai cu sangele unui varcolac.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:15 am

Se intoarse cu spatele la Lev si simti cum ii era foarte cald , ceea ce era imposibil.Icni muscandu-si buzele si un strat lipicios de transpiratie ii acoperi trupul,
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:21 am

Se intoarse si el, pe burta avand mainile sub cap fiind invelit pana la mijloc.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:26 am

Se trezi , ridicandu-se foarte incet din pat.Iesi din dormitor silentios indreptandu-se spre bbaie.Intra inchizand usa dupa ea si privindu-se in oglinda.Era toata transpirata si ii era foarte cald.Se lasa sa alunece pe perete ajungand pe gresia rece.
-Ce se intampla...?sopti pentru ea.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:32 am

Se intoarse pe spate din nou simtind ca Alessandra nu mai era langa el insa banuia ca era doar la baie asadar continua sa doarma.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:35 am

Isi lasa capul pe spate inchizandu-si ochii.Simtea nevoia de ceva , dar habar nu avea de ce.Incepu sa isi muste haotic buzele lasandu-si capul in jos si avand o mana pe fata.Arata ca o nebuna si spera ca Lev sa nu vina dupa ea , fiindu-i rau in acel moment.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:43 am

Trecusera cateva minute de cand Alessandra se duse in baie iar Lev simtea ca ceva era in neregula. Se dadu jos din pat si deschise usa de la baie intrand in incapere. Atunci o vazu pe Alessandra stand pe jos.
-Hey, ce ai patit?o intreba usor ingrijorat. Eta transpirata toata si era clar ca nu se simtea ine deloc.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:47 am

-Nu..nu stiu.sopti privind gresia.Mie cald pentru prima data...continua fara sa il privwasca.
ochii ei erau rosii , dar fara un motiv anume.Vanase inainte sa se intample faza de la lac si avea o presimtire ca totul era din cauza muscaturii.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:52 am

Ii privi ochii si observa ca erau rosii.
-Trebuie sa vanezi. sopti insa se gandea ca era posibil ca Alessandra sa se transforme in varcolac din cauza accelei muscaturi. Dar nu, era imposibil.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 6:57 am

-Nu vreau , am vanat destul azi.sopti inchizanduKsi ochii.
Nu avea cum sa se transforme in varcolac , era imposibil acel lucru.Stia un singura mod de asi vindeca acea rana , dar era mult prea riscant pentru ea si Lev mai ales.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 7:04 am

-Bun, atunci te duc la spital?intreba neavand alta idee.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 3:57 pm

-Nuu!!spuse privindu-l.Nimeni nu trebe sa ma vada asa.sopti ridicandu-se de jos stand inca lipita de perete
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 4:51 pm

-Zau asa, esti culmea. ii zise si o lua iar in brate ducand-o in dormitor. Habar n-avea c e era cu Alessandra.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:24 pm

-Va intra toata lumea la banuieli Lev daca merg la spital...stiu doar o singura cale de a se vindeca mai repede rana , dar este prea riscant..sopti privindu-l.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:27 pm

-Orice, numai spune-o. zise lasand-o usor in pat.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 5:30 pm

Il privi.Nu vroia acea idee , orice , dar nu aceea.
-Trebuie sa imi gasesc creatorul , cand un vampir este muscat de un varcolac muscatura este fatala pentru un vampir , dar daca bea sangele creatorului sau a celui mai puternic vampir din zona.murmura.
Sus In jos
Continut sponsorizat





every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: every teardrop is a waterfall   every teardrop is a waterfall - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
every teardrop is a waterfall
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Alte locuri :: Lacul-
Mergi direct la: