True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 don't love me.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorMesaj
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:06 am

-Da, am grija. spuse razand slab. Um trebuie sa inchid, vorbim cand vin. zise simtind cum cateva arsuri isi facura aparitia si pe mana dreapta. Isi lua manusile din buzunar si si le puse iar in cateva minute, dupa ce termina tot ce avea de facut, il lua pe Spirit si plecara.
Ajunsera acasa si intra in vila dandu-si manusile jos si aruncandu-le pe o masuta iar apoi se duse rapid in baie sperand sa nu il fi auzit Alessandra. N-avea chef sa isi faca griji pentru el degeaba.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:08 am

Statea pe pat plictisita si auzi usa de la intrare oftand incet .Stia cand Lev ajungea sau ceva in genul , ca si el putea sa o simta de la o distanta destul de mare.Se ridica si merse spre el , rezemandu-se de usa si privindu-l.
-Se va vindeca in vreo cateva ore si mai repede.spuse zambind incet.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:10 am

Auzi vocea Alessandrei si o privi putin urat.
-Oh haide, nu mai poate omul sa faca ceva fara sa afli tu. zise in gluma intorcandu-se cu fata spre ea.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:12 am

-Nu.spuse scotand limba la el.Si tu de acum poti sa afli tot ce fac eu , asa ca suntem chit.spuse scotand limba la el din nou si zambind apoi.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:15 am

-Uh, de-acum nu o sa mai beau sange. Pute oribil. zise stramband din nas amintindu-si mirosul sangelui. De mic ramasese cu repulsia asta fata de sange chiar daca meseria pe care o avea il forta sa reziste. Dar nu putea sa-l bea. I se parea oribil.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:17 am

-Nu ai ce face Lev....si daca nu bei sange vei fi din ce in ce mai slabit.Nu zic sa vanezi da poti sa imi bei mie sangele oricand ai nevoie , daca nu vrei sa vanezi.spuse zambind calma.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:19 am

Se incrunta un pic.
-Nu, mai bine ma abtin. spuse stramband din nas si se apropie de ea punandu-si mainile in jurul ei. Apropo, domnisoara victima se simte mai bine? o intreba amuzat si ironic referitor la intamplarea din padure.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:21 am

-Nu ma fa sa trebuiasca sa te fortez sa te hranesti Lev si de stiu ca ma urasti dupa e spre binele tau.spuse zambind si avad mainile pe dupa gatul sau.Nu..a fost singura toata noaptea si nu a avut ce face.spuse pe un ton inocent.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:24 am

Ignora prima replica neavand prea mult chef sa se certe si sa se contrazica cu ea, si rase la auzul celei de-a doua replici.
-Hmm, subsemnatul isi cere scuze... spuse in gluma si afisa un zambet formand o mica gropita in obrazul stang.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:25 am

-Hmm mai vedem daca iti accepta scuzele.spuse chicotind si privindu-l punandu-si mana pe obrazul sau sarutandu-l udlce.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:27 am

Rase scurt raspunzandu-i la sarut continuand sa aibe ambele maini in jurul ei.
-Hmm...si cum anume ar putea subsemnatul sa se revanseze? o intreba pe acelasi ton ironic zambind si o saruta iarasi de data asta scurt.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:39 am

-Ehhh aici te descurci.spuse chicotind incet si zambindu-i dulce.Vru sa intrebe legat de cadavru , dar nu vroia sa strice acel moment.
Isi plimba degetele pe obrazul lui zambind.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:41 am

Se incrunta un pic realizand ca se aflau intr-o baie, imbratisati si sarutandu-se.
-Mda, totusi baia nu e un loc prea romantic. spuse razand incet si o mai saruta scurt inca o data.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:42 am

Chicoti incet si scose limba la el.
-Dormitorul e foarte romantic.zambid inocent tragandu-l de mana zambind.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:49 am

-Pf, nici nu ma indoiam de asta. spuse razand si se lasa tras de ea. Observa in acel timp ca ranile de pe maini disparusera, din fericire.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:50 am

Chicoti incet si se opri trantindu-se pe pat privindu-l.
-Si a fost din vina mea acel cadavru?intreba zambind usor.
Sus In jos
Lev Rayno Markovic

Lev Rayno Markovic


Mesaje : 583
Data de inscriere : 17/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:55 am

-Nu, cred ca a fost un varcolac. Mama lor de potai. spuse trantindu-se pe pat.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 695
Data de inscriere : 10/12/2011

don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 EmptyJoi Dec 22, 2011 4:57 am

Chicoti incet privind tavanul oftand apoi.
-Scuze ca am fost aseara in padure si am complicat lucrurile.spuse inchizandu-si ochii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





don't love me. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: don't love me.   don't love me. - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
don't love me.
Sus 
Pagina 13 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Subiecte similare
-
» My heart pronounce your name , my love ...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Bon Temps, Louisiana :: Spitalul-
Mergi direct la: