True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Come with me in the dark.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Come with me in the dark. Empty
MesajSubiect: Come with me in the dark.   Come with me in the dark. EmptyJoi Dec 15, 2011 10:37 pm

Era noapte Tori se plimba prin padure in forma ei de varcolac,unul roscat maroniu.Alerga rapid trecand printre fiecare copac iesit in cale.Ochii ei negrii acum vedeau prin acel intuneric putand ocoli orice.Nu era luna plina si nu trebuia sa se transforme neaparat insa prefera sa faca asta,ii placeau plimbarile de acest gen.Labutele ei finute si moi atingand frunzele cazute si iarba pe care cu aceea viteza le facea sa zboare sau le lasa in urma,era fantastic de privit.


Forma de varcolac a lui Tori:

Come with me in the dark. Page02_img_03
Sus In jos
Nam Gyu Ri

Nam Gyu Ri


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/12/2011

Come with me in the dark. Empty
MesajSubiect: Re: Come with me in the dark.   Come with me in the dark. EmptyVin Dec 16, 2011 4:30 am

Mergeam usor prin padure.Era o noapte destul de linistita si eu nu prea aveam chef de somn.M'am intins de un copac si am cascat punand delicat mana la gura.Am auzit un urlet si mai multe sunete ca si cum cineva are veni spre mine.M'am speriat putin dar stiam ca sunt intr'o padure si mai sunt animale.Chiar vroiam sa vad ce animal este deci voi astepta...
Sus In jos
Victoria Miller

Victoria Miller


Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/12/2011

Come with me in the dark. Empty
MesajSubiect: Re: Come with me in the dark.   Come with me in the dark. EmptyVin Dec 16, 2011 4:44 am

Alerg fara directie pe unde apuc mi-ar fi convenit sa ma asez sub un copac sa ma transform din nou in om si sa stau calma acolo.Faza era ca atunci cand nu era luna plina puteam sa ma fac iara om insa cand este luna plina stau asa o noapte intreaga,imi pierd controlul si mai fac si victime...imi pare rau.
Merg rapid,apropindu-ma de un copac vad o umbra observ ca era Ri.Ma apropi de ea cu ochii zglobi,dand din coada si incercand sa zambesc cat poate un varcolac sa zambeasca.Nu cred ca ma va recunoaste...
Sus In jos
Nam Gyu Ri

Nam Gyu Ri


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/12/2011

Come with me in the dark. Empty
MesajSubiect: Re: Come with me in the dark.   Come with me in the dark. EmptyVin Dec 16, 2011 9:40 pm

Am vazut ca se aproprie cineva de mine.Am facut niste ochi mari la el dar nu m'am ridicat in picioare.Am facut o bila de foc si m'am uitat spre animal.Hmm se pare ca este un varcolac
-Hmmm...catelus.Ori esti paznic ori o sa iti arzi blana asa ca ai grija ce varianta alegi,spun eu uitandu'ma la varcolac.
Vedeam cum se aproprie de mine.Aveam o senzatie ca nu imi va face rau dar nu puteam fi sigura.Si totusi acel varcolac mi se parea cunoscut dar nu aveam nici o idee cine este si de unde il cunosc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Come with me in the dark. Empty
MesajSubiect: Re: Come with me in the dark.   Come with me in the dark. Empty

Sus In jos
 
Come with me in the dark.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Welcom in the dark.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Alte locuri :: Padurea-
Mergi direct la: