True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O seara de relaxare.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 5:34 am

Miko se înroşi uşor la faţă şi îl pocni peste umăr pe Takumi.
" Perversule! "
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 5:36 am

-Am zis eu ceva pervers?Am zis doar frumos si m`am referit la pescuit. spuse acesta intrand in rol . Ii placea personajul lui Takumi , era la fel ca el .
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 5:42 am

" De ce nu te cred? " îl întrebă pe acesta râzând slab.
Personajele lor erau ca nişte mănuşi , se potriveau perfect şi nu era nevoie de multe ori să se prefacă.
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 5:44 am

-Pentru ca nu ma crezi ! Stii ca ador pescuitul , nu? spuse acesta incercand sa para credibil desi personajul lui Takumi era alergic la peste.
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 5:47 am

" Eşti un mincinos! " exclamă fata , râzând slab împingându-i cu degetul ei micuţ arătător pe nasul băiatului.
" Mincinosul roade osul ~ " continuă aceasta chicotind.
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 5:49 am

-Da?pai mie nu`mi plac oasele! si ceva frumos nu inseamna sex. spuse apasand ultimele cuvinte dandu`le o tonalitate mai comica
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 5:52 am

Întoarse privirea în cealaltă parte, prefăcându-se supărată. Aici era scena când Takumi o săruta pe Miko, iar Miko îi pica în braţe şi în vrăjile lui ca o toantă.
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 5:53 am

Takumi se uita la ea si o trase mai aproape de el intorcandu`i fata spre fata lui. ii analiza chipul micut si o saruta incet dar apasat
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 5:56 am

Fata îl privi în ochi , neapucând să zâmbească căci tresări cu buzele lipite de buzele lui Takumi. Se înroşi toată toată , neştiind cum să procedeze decât să continue sărutul , la această scenă nici nu era nevoie să se prefacă.
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 6:01 am

Continua sa o sarute . Era deja purtat de val , inchise ochii si ii puse mana dupa ceafa tranagand`o mai aproape de el. Urma o scena mai diferita si trebuia sa saiba mare grija.
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 6:02 am

Îşi întoarse capul şi apoi îl împinse uşor pe Takumi , ea trebuia să îl refuze aparent ,iar el să insiste.
" Takumi , nu... "
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 6:04 am

Ramase cu buza umflata , dar nu in rolul ce il jucase , ci spre surprinderea lui chiar in realitate. Isi puse mana peste a ei si o trase din nou spre el.
-Hai... o chema incet cautandu`i gura
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 6:07 am

" Nu , nu e bine Takumi-kun! " exclamă ea , fiind foarte speriată. Deşii ca Haruna se simţea bine în braţele băiatului.
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 6:09 am

-Dar nu facem nimic rau ! el trebuia sa insiste pana o convingea pe tanara. Ii placea chestia asta , sa o sarute , dar nu prea ii placea sa insiste
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 6:12 am

Se apropie mai mult de el , parcă totuşi Miko ezitând să-l sărute , dar Haruna vroia asta. Şi într-un final îşi lipi buzele de ale lui , făcându-se din nou roşie la chip.
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 6:16 am

Raspunse la sarut putin uimit. Trebuia el sa o sarute astfel convingand`o dar era bine si asa.Macar nu trebuia sa mai insiste. Isi baga mana pe sub canasa ei exact cum scria in scenariu
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 6:20 am

Tresări stricând toată scena.
" Îmi cer scuze , putem lua de la capăt? " întrebă ea dezamăgită , acum era cum era. Trebuia să fie stăpână pe sine.
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 6:25 am

Dadu din cap in semn afirmativ luand`o de unde ramasesera.
-Dar nu facem nimic rau ! repeta el avand aceeasi voce insistenta
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 6:27 am

Închiţi uşor în sec şi ezită un pic , apoi sărutându-l încercând să reziste cât mai mult atingerilor lui.
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMier Dec 14, 2011 1:51 am

Dupa scenariu urma sa ii dea camasa jos dar ceva il facea sa ezita. Intr`un final ii dadu jos camasa continuand cu sarutarile
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMier Dec 14, 2011 2:12 am

Încercă să se abţină şi să nu sară ca arsă. Continuă să-l sărute pe Yusuke de parcă era Takumi şi apoi când acesta o atinse tresări ,ridicându-se de pe canapea.
Îşi duse o mâna peste sutien simţindu-se goală şi se ruşină cealaltă mână acoperindu-i privirea.
Începu să suspine, dezamăgită.
" Nu pot! Nu pot să o fac! "
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMier Dec 14, 2011 2:18 am

Stia ca se putea ajunge la asta. Oftez . Nu eram dezamagit o intelegeam. Ma ridic de pe canapea si ii dau sacoul meu.
-Stai linistita , mai putem repeta si maine !
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMier Dec 14, 2011 2:35 am

Luă sacoul acestuia una două , punându-l pe ea încât să se acopere cât mai mult. Regizorul a spus că oprim filmările aici pe ziua de astăzi şi vor trece la filmările cu un alt cuplu în altă parte.
Haruna începu să plângă uşor şi se trânti pe canapea , în timp ce toţi plecau spre cealaltă scenă.
" Sunt un eşec! " spuse încercând să-şi ştergă lacrimile.
Sus In jos
Yusuke Yamato

Yusuke Yamato


Mesaje : 31
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 29
Localizare : My ship !

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMier Dec 14, 2011 2:43 am

Observa ca aceasta incepu sa planga si se simti prost. Poate era vina lui . Se aseza langa ea luand de umeri si tragand`o mai aproape de el
-Nu fi asa dura cu tine ! Nu esti un esec !
Sus In jos
Haruna Kawaguchi

Haruna Kawaguchi


Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/12/2011

O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 EmptyMier Dec 14, 2011 2:56 am

" Ba da! Sunt atât de slabă! O să fiu dată afară , nu o să reuşesc această scenă niciodată! " continuă ea să se facă un prost actor deşii cei drept nu era decât ruşinoasă.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O seara de relaxare.   O seara de relaxare. - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
O seara de relaxare.
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Bon Temps, Louisiana :: Motel-
Mergi direct la: