True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 You see the moon?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Yuri Souza
Admin
Yuri Souza


Mesaje : 275
Data de inscriere : 17/05/2010
Varsta : 32

You see the moon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You see the moon?   You see the moon? - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 10:06 pm

Pentru nimic. Auzi, tu te pricepi la cartile de Tarot? O intreb curios pe tanara vrajitoare.
Sus In jos
http://shadows.my-rpg.com
Nam Gyu Ri

Nam Gyu Ri


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/12/2011

You see the moon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You see the moon?   You see the moon? - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 10:20 pm

-Nu sunt profesionista,dar pot spune ca sstiu cate ceva.Nu prea am folosit si sincera sa fiu esti singuru care ma intreaba asta pana acumspun eu zambindu'i baiatului
Sus In jos
Yuri Souza
Admin
Yuri Souza


Mesaje : 275
Data de inscriere : 17/05/2010
Varsta : 32

You see the moon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You see the moon?   You see the moon? - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 10:40 pm

Ma inveti si pe mine, cum se fac? Vreau sa ii cam sperii pe colegi mei, spun, facand ochi de catelus plouat.
Sus In jos
http://shadows.my-rpg.com
Nam Gyu Ri

Nam Gyu Ri


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/12/2011

You see the moon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You see the moon?   You see the moon? - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 10:50 pm

-Pai ideea este sa stii semnificatie fiecare carti de tarot.Aceea persoana trebuie sa isi puna o intrebare cu voce tare sau in minte.Trebuie sa traga o carte,sa ti'o da si tu sa citesti in ea,spun eu chicotind.Trebuie sa stii semnificatia fiecarui carti,e destul de dificil.Desigur daca chiar vrei sa ii pacalesti le spui minciuni,spun eu razand
Sus In jos
Yuri Souza
Admin
Yuri Souza


Mesaje : 275
Data de inscriere : 17/05/2010
Varsta : 32

You see the moon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You see the moon?   You see the moon? - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 3:54 am

Si de obicei se ce spune la cartile de tarot? O intreb curios, ca aveam de gand sa ii bag pe cativa in sperieti.
Sus In jos
http://shadows.my-rpg.com
Nam Gyu Ri

Nam Gyu Ri


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/12/2011

You see the moon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You see the moon?   You see the moon? - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 4:07 am

-Pai,le iei cartea si stai si te gandesti ca si cum ai stii ce faci.Iti dau un exemplu mic.Pai intra'una in cartile de tarot este una pentru speriat.Se numeste Moartea care inseamna ca urmeaza schimbari,ceva ce va termina:o relatie,o slujba sau doar o etapa din viata.In acelasi timp inseamna perspective noi in viata.E cam greu,cred ca te'am bagat in ceata dar ma rog,spun eu chicotind incet si simtind cum o gloata de vampiri vin spre noi.Si acum ca sa terminam cu cartile de tarot,o multime de vampiri vin spre noi asa ca as avea chef sa ma lupt putin,spun eu zambind increzator la Yuri.
Sus In jos
Yuri Souza
Admin
Yuri Souza


Mesaje : 275
Data de inscriere : 17/05/2010
Varsta : 32

You see the moon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You see the moon?   You see the moon? - Pagina 2 EmptyMar Dec 13, 2011 4:13 am

Ei au fosti trimisi sa ma ucida pe mine, dar esti bine venita sa lupti, spun vesel si ma intorc spre vampiri, sasaind si aratandu-mi canini tridimensionali. Unul ma ataca, dar i-am zburat capul de pe umeri cu katana, fiindca imi era prea lene sa incep sa imi folosesc puterile de acum.
Sus In jos
http://shadows.my-rpg.com
Nam Gyu Ri

Nam Gyu Ri


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/12/2011

You see the moon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You see the moon?   You see the moon? - Pagina 2 EmptyMier Dec 14, 2011 11:57 pm

-Yay,luptaaa!!Ahh de cand asteptam asta!,spun eu zambind
Am inceput sa fac in fiecare mana cate o bila de foc si le dadeam vampirilor cu ele in cap,ajutandul pe Yuri
-Uuu,e distractiv.Incepe sa imi placa,spun eu in timp ce o aura aparu in jurul meu
Aceea aura era puterea mea care tocmai avea chef de joaca si iesea la iveala.De fiecare data chestia asta m'a ajutat deci fight!
Sus In jos
Continut sponsorizat





You see the moon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You see the moon?   You see the moon? - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
You see the moon?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Alte locuri :: Padurea-
Mergi direct la: