True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Are you sure you're doing it right ?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 10:53 pm

Inima i - o luă la goană când o sărută şi deşi dorea să - i răspundă , ceva o oprea . Îl lăsă în schimb s - o sărute , privindu - l calmă .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 10:55 pm

Il dezamagi faptul ca nu-i raspunse . Isi desparti buzele de ale ei , priviind-o in ochi . Se ridica .
- Imi pare rau , stiu ca nu a fost bine . spuse , nu prea siigur pe vorbele lui .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 11:00 pm

Îl privi şi oftă . Sperase că va încerca . Va încerca ce ? Nu ştia , dar şi - ar fi dorit să facă ceva pentru a se apropia de ea , nu să o îndepărteze mai tare . Zâmbi şters .
" Nu - i nimic " , spuse încet .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 11:31 pm

Se apropie din nou de ea , urmarindu-i reactiile . Corpurile lor erau doar la cativa centimetri departare .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 11:35 pm

Se ridică de jos , acoperindu - şi trupul cu braţele .
" Ar fi mai bine să merg acasă " , spuse şi se transformă în lup , privindu - l .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 11:38 pm

Isi lua forma de lup , imediat ce ea se transforma . O musca usor de baza gatului , dar nu ca s-o raneasca , ci ca sa-i zica sa stea cu el .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 11:41 pm

Oftă în sinea ei şi se întinse , punându - şi botul pe labe . Îl privi câteva clipe , apoi ochii ei aurii , priviră cerul .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 11:44 pm

Se aseza si el , in fata ei , priviind-o in ochi . Isi puse coada stufoasa pe pamant si scoase un sunet gatuit .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 11:51 pm

Îşi îndreptă privirea spre el , apoi lătră . Se simţea ca naiba şi habar nu avea de ce . Scoase un sunet ca şi un oftat , ce aducea mai mult a scâncet .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 11:52 pm

Se ridica , si veni in fata ei . Isi trecu limba peste botul ei , apoi i-l impinse usor cu varful nasului .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 11:56 pm

Îşi lăsă privirea în jos , mârâind uşor , dar nu de nervi sau ceva de genul . Ci doar pentru a - i transmite ceva de care nici ea nu era conştientă .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 12:02 am

Incepu s-o muste usor de gat , cerand , intr-un fel , atentie . Era ca un pui de lup , mic si dornic de joaca .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 12:09 am

Lătră într - un mod amuzat şi se ridică împingându - se în el . Îl privi în ochi .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 12:15 am

Incepu sa maraie , intr-un mod ' amenintator ' , si se puse usor pe pamant , cu burta .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 12:21 am

Se aşeză lângă el , încercând să ignore durerea ce o simţea în piept .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 12:26 am

Ii facu semn de genul : ' Acum nu ma mai bagi in seama ? ' si scoase un sunet ce semana cu un oftat .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 12:33 am

Mârâi nemulţumită şi - şi dădu ochii peste cap .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 12:47 am

Se aseza pe pamant , indreptandu-si privirea spre copaci .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 12:52 am

Voia acasă , dar nu putea pleca , iar el parcă nu se mai sătura de stat în pădure . Scoase un sunet de nemulţumire .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:03 am

Ii facu semn sa mearga acasa vazand ca nu mai are chef sa stea , si o lua la alergat , pana ajunse la lacul de langa . Isi relua forma de om normal , intorcandu-se spre ea .
- Da' hai sa facem si noi o baie , inainte . relua Aleksander , rugator .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:07 am

Se transformă în om .
" N - ai baie acasă ? " întrebă şi oftă scurt , oprindu - se lângă el .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:12 am

- E mai interesant intr-un lac . ii spuse , luand-o de dupa talie , si lipind-o de el . O impinse usor in apa , razand , apoi sari si el .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:17 am

Se încruntă , apoi începu să râdă . Se prinse de gâtul lui , uşor roşie în obraji .
Sus In jos
Aleksander Warhammer

Aleksander Warhammer


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:21 am

O saruta usor , apoi isi departa capul . Lacul nu era foarte adanc , iar daca statea in acelasi loc , putea sa ste in picioare in apa . Insa nu-i pasa de acel lucru , ci de ea . Iar faptul ca statea perfect goala si lipita de el , nu-l ' ajuta ' mai deloc .
Sus In jos
Aleera von Valerious .

Aleera von Valerious .


Mesaje : 125
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:52 am

Îl privi în ochi , şi tare - ar mai fi vrut să - i spună ce simţea pentru el . Dar nu putea . Îşi lăsă privirea - n jos , oftând .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure you're doing it right ?    Are you sure you're doing it right ?  - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Are you sure you're doing it right ?
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Alte locuri :: Padurea-
Mergi direct la: