True Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Moonless Night

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Shin Lee

Shin Lee


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/12/2011
Varsta : 31

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 12:49 am

- Vrei sa mergem acasa? il intreba aceasta simtind ca aceasta mai avea oleaca si dormea.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:39 am

Murmura un da, frecandu-se la ochi, ridicandu-se in picioare. Isi intinse oasele amortite, scarpinandu-se scurt in cap, privind spre Shin.
-Dar nu ar trebui sa-ti faci bagajele? Ti-as imprumuta din hainele mele insa esti mai inalt ca mine si nu ti-ar veni.
Sus In jos
Shin Lee

Shin Lee


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/12/2011
Varsta : 31

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:41 am

- Nu mai bine ne mutam la mine? Am casa foarte mare...iar sa o las asa de izbeliste nu as putea, clatina usor din cap.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:42 am

Se puse pe ganduri, dand indiferent din umeri.
-Mie imi convine. Am sa anunt administratorul complexului de apartamente ca ma mut. Deci, acum eu trebuie sa-mi fac bagajele, nu?
Chicoti amuzat, gandindu-se ca avea muuult de impachetat.
Sus In jos
Shin Lee

Shin Lee


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/12/2011
Varsta : 31

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:44 am

- Cam asa ceva, daca vrei eu te pot ajuta, ridica scurt din umeri indreptandu-se cu pasi marunti spre casa.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:46 am

Il urma, gandindu-se ce sa faca mai intai, sau mai bine zis cu ce sa se apuce.
-Nu e nevoie sa te deranjezi, ma descurc singur. Doar ca va trebui sa astepti ceva dupa mine...
Sus In jos
Shin Lee

Shin Lee


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/12/2011
Varsta : 31

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 1:59 am

- Mai bine vin sa te ajut, ca sa terminam mai repede! schita el un zambet mai larg ajungand in cele din urma in fata casei.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 2:01 am

-Ok.
Dadu indiferent din umeri si continua sa il urmeze, privind in jurul sau. Isi scoase telefonul si il suna pe administrator, fiind parca sigur ca nu-l va gasi acasa.
Sus In jos
Shin Lee

Shin Lee


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/12/2011
Varsta : 31

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 3:48 pm

Baiatul numai spuse nimic. Se plimba prin casa, cu mainile in buzunar fara sa schiteze vreun gest, analizand fiecare coltisor al camerei.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 3:53 pm

Isi lua bagajele de sub pat, incepand sa isi impacheteze hainele din dulap, destul de multe avand in vedere obsesia lui pentru moda. Iis vede alinistit de treaba fara a mai spune nimic.
Sus In jos
Shin Lee

Shin Lee


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/12/2011
Varsta : 31

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 3:57 pm

- Si tu esti cu moda?, surase aceasta intorcandu-si privirea catre el apropiindu-se cu pasi marunti.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 3:59 pm

-Sunt un adevarat obsedat. Am haine pe care nici nu le port dar totusi le-am cumparat.
Chicoti si continua impachetatul, terminand cu o valiza, trecand imediat la asta. Noroc ca avea destule valize pentru toate.
Sus In jos
Shin Lee

Shin Lee


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/12/2011
Varsta : 31

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 4:01 pm

- Ma bucur ca mai avem inca un lucru in comun, chicoti el ramand in pozitia dreapta in fata lui fara sa-si ia privirea de la haine. Am un dulap intreg cu tot felul de haine, pe care nici nu le-am purtat...
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 4:04 pm

-Serios?!
Intreba entuziastm privindu-l fericit. Credea ca era singurul cu mania asta a modei insa se inselase. Totusi se bucura ca cineva era ca el.
Sus In jos
Shin Lee

Shin Lee


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/12/2011
Varsta : 31

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 4:11 pm

- Pentru un model e nevoie de multe haine, iar eu cum sunt cam obisnuit cu chestia asta cumpar foarte multe!, ridica scrut din umeri si spuse pe un ton senin fiind ceva normal pentru el chestia asta.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 4:14 pm

-Deci esti model?
Il privi cu atentie, ridicand o spranceana, analizandu-l din cap pana in picioare. Mda, considera ca era o posibilitate de-a fi asta, ins aDeka nu era nici pe departe model dar tot iubea moda.
Sus In jos
Shin Lee

Shin Lee


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/12/2011
Varsta : 31

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 4:16 pm

- Mda, murmura ca pentru el. Mai fac unele sedinte foto..., dadu din mana ca si cum ar alunga o musca.
Sus In jos
Deka Omagi

Deka Omagi


Mesaje : 148
Data de inscriere : 11/12/2011

Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 EmptyLun Dec 12, 2011 4:18 pm

-Frumos, foarte frumos. Cred ca este o meserie destul de tare.
Zambi si continua cu impachetatul, terminand cu hainele, acum trecand la alte lucruri.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Moonless Night - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Moonless Night   Moonless Night - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Moonless Night
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
True Blood :: Alte locuri :: Padurea-
Mergi direct la: